شبرس ورود به سیستم ماشین راننده انتظامی

شبرس ورود به سیستم: ماشین راننده انتظامی قاچاقچیان دستگیری شیشه مرفین نیروی انتظامی

گت بلاگز سیاسی تصویب تحریم‌های غیرهسته‌ای اقدامی خصمانه و مغاير برجام است

دیپلمات سابق کشورمان گفت: اقدام کمیته روابط خارجی سنای آمریکا درتصویب تحریم های غیر هسته‌ای نقض برجام است و شرايط را ديوار می‌كند.

تصویب تحریم‌های غیرهسته‌ای اقدامی خصمانه و مغاير برجام است

حميدرضا آصفي سخنگوی سابق وزارت امور خارجه در گفتگو با خبرنگار سياست خارجی گروه سياسی گروه تحریریه سایت جوان، راجع به تصویب طرح تحریم های گسترده غیر هسته ای از سوی کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا موسوم به «قانون مقابله با کارها ثبات زدای ايران» اظهار داشت: اين طرح فعلا در كميته تصويب شده است و بايد ببينيم در صحن سنا و مجلس نمايندگان چه تصميمی گرفته مب شود و آيا ترامپ آن را امضا می كند يا خير!
سخنگوی سابق وزارت امور خارجه با بيان اينكه اين طرح هنوز به مراحل آخر نرسيده ولی اقدامی كه كميته روابط خارجی سنا انجام داده بسيار تحريك آميز و يك علامت بسيار منفی در پيش از بررسی جامع تحريم ها به وسیله ترامپ در آخرهای ماه آينده هست، افزود: طبيعی است اقدامی كه كميته انجام داده نقض برجام است و حتی صدای جان كری را هم بلند كرده و وی گفته اين يك اقدام تحريك آميز و نقض برجام است و شرايط را ديوار ميكند لذا از هر منظری كه به اين عنوان نگاه كنيد اقدام خصمانه و در مغايرت با برجام است.

عبارات مهم : ايران

وي با اشاره به اينكه چناچه اين طرح به مرحله نهائي برسد قطعا پاسخ قاطع جمهوری اسلامی ايران را به همراه خواهد داشت گفت: طبيعي است اين اقدام سنا جهت زير فشار قرار دادن ايران به خصوص بلافاصله بعد از انتخابات است و نشان ميدهد در آمريكا هيچ چيز تغيير نكرده و همچنان روش خصمانه خودشان عمل ميكنند و آمريكا از ابن أقدامه مانند گذشته پشيمان می شود.
آصفی اضافه كرد: بايد اين عنوان را در چارچوب بده بستان های آمريكا با كشورهای منطقه به خصوص عربستان سعودی و رژيم صهيونيستی و دوشيدن رژيم آل سعود به منظور حفظ و تامين امنيت رژيم صهيونيستي ارزيابی كرد.
انتهاي پيام/

واژه های کلیدی: ايران | خارجی | حمید رضا آصفی | قانون مقابله با اقدام ثبات زدای ایران | سنای آمریکا |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog