شبرس ورود به سیستم ماشین راننده انتظامی

شبرس ورود به سیستم: ماشین راننده انتظامی قاچاقچیان دستگیری شیشه مرفین نیروی انتظامی

گت بلاگز اردبیل تماس بیش از 4 هزار نفر با اورژانس اجتماعی اردبیل

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: سال گذشته 4 هزار و ۶۸۹ نفر با اورژانس اجتماعی اردبیل تماس گرفته و درخواست مشاوره کردند.

تماس بیش از 4 هزار نفر با اورژانس اجتماعی اردبیل

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، بهزاد ستاری افزود: در سال ۹۴ کل تماس ثبت شده است با اورژانس ۱۲۳ به تعداد 3 هزار و ۸۸۶ نفر بود که این در حالی است سال گذشته 4 هزار و ۶۸۹ نفر با اورژانس تماس گرفته و درخواست مشاوره کردند.

وی افزود: تماس با اورژانس اجتماعی اردبیل در سال گذشته بالغ بر ۱۴۶ درصد زیاد کردن یافته است.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل عمده دلایل تماس شهروندان اردبیلی با اورژانس اجتماعی را کودک آزاری، سالمند آزاری، درگیری خانوادگی و اقدام به خودکشی برشمرد.

تماس بیش از 4 هزار نفر با اورژانس اجتماعی اردبیل

ستاری تأکید کرد: کارشناسان و مشاوران بعد از مراجعه در محل تلاش می کنند با مدیریت اوضاع بحرانی پیش آمده مشاوره های مورد نیاز را به افراد ارائه دهند.

وی همچنین به رشد مراجعات به کلینیک های مددکاری نیز اشاره کرد و گفت: در سال ۹۴، هشت کلینیک در اردبیل فعال بود که سال گذشته به ۹ مورد رسید و خدمات ارائه شده است نیز با رشد همراه است.

به گفته مدیرکل بهزیستی استان اردبیل در کلینیک های مددکاری، خدمات علمی و تخصصی مددکاری ازجمله پرداخت مستمری و حمایت از دانش آموزان و دانشجویان نیازمند و مواردی از این دست بررسی می شود.

ستاری به زیاد کردن مجتمع های خدمات بهزیستی به ۲۰ مورد در سال گذشته نیز اشاره کرد و افزود: عمده خدمات بهزیستی در مجتمع ها ارائه می شوند.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: سال گذشته 4 هزار و ۶۸۹ نفر با اورژانس اجتماعی اردبیل تماس گرفته و درخواست مشاوره کردند.

وی با بیان اینکه از سویی فارغ التحصیلان دانشگاهی نیز در مجتمع ها جذب شده است و به کار گرفته می شوند، اضافه کرد: زیاد کردن تعداد مجتمع ها در امسال دنبال می شود.

انتهای پیام/ح

واژه های کلیدی: اردبیل | اردبیل | کلینیک | اورژانس | اورژانس اجتماعی | اردبیل | تماس مردمی | اورژانس اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog