شبرس ورود به سیستم ماشین راننده انتظامی

شبرس ورود به سیستم: ماشین راننده انتظامی قاچاقچیان دستگیری شیشه مرفین نیروی انتظامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اول شدنم در نظرسنجی وظیفه ام را سنگین تر می کند, به کاوه و کریم افتخار کردم/

به گزارش ایلنا، بی تردید آماده ترین بازیکن این روزهای فوتبال کشور عزیزمان ایران کسی نیست جز علیرضا جهانبخش. ستاره ای که با نظر مردم در برنامه نود هم به عنوان مو

اول شدنم در نظرسنجی وظیفه ام را سنگین تر می کند, به کاوه و کریم افتخار کردم/

جهانبخش: اول شدنم در نظرسنجی وظیفه ام را سنگین تر می کند/ به کاوه و کریم افتخار کردم؛ وظیفه ام بود با رامین تماس بگیرم

عبارات مهم : آژاکس

ستاره تیم ملی کشور عزیزمان ایران گفت: نباید در جام جهانی سورپرایز شویم.

به گزارش ایلنا، بی تردید آماده ترین بازیکن این روزهای فوتبال کشور عزیزمان ایران کسی نیست جز علیرضا جهانبخش. ستاره ای که با نظر مردم در برنامه نود هم به عنوان موفق ترین لژیونر سال 2017 کشور هم گزینش شود. جهانبخش که با آلکمار در اوج به سر می برد و به عنوان مرد شماره یک تیم خوش می درخشد در گفت و گوی اختصاصی با ایلنا راجع به آخرین اوضاع خودش، نمایش فوق العاده اش در این فصل، اوضاع دیگر لژیونرها و … صحبت کرد که در ادامه متن کامل این گفت و گو را مشاهده می کنید:

اول شدنم در نظرسنجی وظیفه ام را سنگین تر می کند, به کاوه و کریم افتخار کردم/

ابتدا از انتخابت به عنوان عالی ترین لژیونر سال 2017 فوتبال کشور عزیزمان ایران بگو و اینکه مردم در برنامه 90 با اقتدار به تو رای دادند.

خدا را شکر می کنم بابت این اتفاق مثبت. چیزی که برایم بسیار اهمیت داشت این بود که در مسیر درستی قرار دارم و در حال نزدیک شدن به چیزهایی هستم که می خواهم.نه اینکه قصد من گزینش شدن به عنوان عالی ترین لژیونر باشد؛ از این خوشحالم که راهم را درست گزینش کرده ام و گزینش مردم این مساله را نشان می دهد. به خودی خود حضور در بین گزینه ها اتفاق بسیار خوبی است و اول و بودن به نظر مردم برمی گشت. ار مردم عزیز کشور عزیزمان ایران تقدیر می کنم . تمام فرزند هایی که جزو گزینه ها بودند از کاوه و کریم تا سامان و رضا جان، سال فوق العاده ای را پشت سر گذاشتند و چند نفر دیگر هم می توانستند در بین گزینه ها باشند و جا دارد به آنها هم خسته نباشید بگویم. قطعا این نظرسنجی و این نتیجه مسئولیت من را سنگین تر می کند. توقع بالاست و باید تلاشم را چند برابر کنم.

بازی شما با آژاکس از تلویزیون به صورت مستقیم پخش شد و خیل عظیمی از مردم درخشش تو برابر این تیم بزرگ را تماشا کردند و از همان موقع صحبت از تو زیاد شد و حتی به مقایسه ات با بعضی بازیکنان دیگر هم پرداخته شد…

به گزارش ایلنا، بی تردید آماده ترین بازیکن این روزهای فوتبال کشور عزیزمان ایران کسی نیست جز علیرضا جهانبخش. ستاره ای که با نظر مردم در برنامه نود هم به عنوان مو

شنیدم که بازی با آژاکس از تلویزیون کشور عزیزمان ایران پخش شده است هست. بازی خیلی مهمی بود. باید حداقل یک امتیاز می گرفتیم. خودم هم می خواستم به شرایط ایده آلم ادامه بدهم. خدا را شکر عملکرد خوبی داشتم و تیم ما هم نمایش بدی نداشت. باید تساوی می توانست نتیجه عادلانه تری باشد. حتی می توانستیم این مسابقه را با برد به آخر برسانیم و موقعیت های خوبی داشتیم که از دست رفت. ترجیح می دام گل نزنم ولی بازی را ببریم و هم دومی مان را حفظ کنیم و هم به صدر نزدیک شویم ولی اینطور نشد. حالا الان هم با رده دوم فاصله چندانی نداریم و فقط فاصله مان با پی اس وی زیاد شد.

در این بازی نمایش تو به قدری خوب بود که شاید می شد به وضوح متوجه شد لول تو از آلکمار بالاتر است و هم تیمی هایت می توانستد یکی از پاس های فوق العاده ات را به گل تبدیل کنند. نمونهداش موقعیت آخر بازی بود که فرایدی نتوانست سانتر بی نقص تو را از شش قدم به گل تبدیل کند.

هدف ما چیزی جز برد نبود. بازهم می گویم می توانستیم بازی را هم ببریم ولی حالا دیگر آن مسابقه تمام شده است هست. باید در نیم فصل دوم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.در این میان چیزی که جهت خودم حائز اهمیت است این است که هر سال بهتر از سال قبل شوم. خدا را شکر تا به اینجا هم از نظر فردی و هم تیمی نبست به فصل قبل اوضاع بهتر شده است هست. در مسیر خوبی هستیم و به همین علت به چیزهای دیگر و هم تیمی هایم و لول تیم فکر نمی کنم.

اول شدنم در نظرسنجی وظیفه ام را سنگین تر می کند, به کاوه و کریم افتخار کردم/

با این حال نسبت به سال گذشته تیمتان شرایط بهتری دارد و به جای حضور در جمع 4 تیم حالا در بین سه تیم نخست حضور دارید.

امسال تیم مان خیلی آماده هست. هجومی بازی می کنیم. شاید این بازی را خیلی دیده باشند ولی در مسابقه های دیگری هم بود که ما موقعیت های بیشتری داشتیم ولی قدر ندانستیم. شرایط بهتری هم می شد رقم بزنیم. خیلی ها بعد از اینکه چند برد به دست آوردیم اعتقاد داشتند که این روند رو به رشد ما مقطعی است و ما دوباره افت می کنیم ولی اینطور نشد.

شاید تفاوت شما با آژاکس بازیکمان باتجربه ای چون هونتلار و لاس شونه بود…

به گزارش ایلنا، بی تردید آماده ترین بازیکن این روزهای فوتبال کشور عزیزمان ایران کسی نیست جز علیرضا جهانبخش. ستاره ای که با نظر مردم در برنامه نود هم به عنوان مو

دقیقا همینطور هست. هر دو بازیکن سال هاست در سطح اول فوتبال اروپا بازی می کنند و موفق شدند گل هم بزنند. هونتلار روی دو گل فوق العاده باهوش و باتجربه کار کرد.

پیش از بازی خیلی از رسانه های داخلی و خارجی روی تقابل تو و حکیم زیخ ستاره مراکشی آژاکس مانور دادند. تو موثرترین بزایکن سال 2017 فوتبال هلند بودی و زیخ در رده دوم حضور داشت و بعد از آخر مسابقه هم رسانه ها نوشتن تو برنده راند اول دیدار کشور عزیزمان ایران و مراکش بودی و زیخ را شکست دادی.

زیخ فوتبالیست بسیار خوب و خوش تکنیکی هست. او یکی از پلی میکرهای به نام فوتبال هلند به شمار می رود. او جزو مهره های تاثیرگذار اردیویژه به حساب می آید. قبل از بازی متوجه شدم که رسانه ها خاص بودن این پیکار را جهت من و زیخ بولد کرده بودند ولی حداقل از جانب من این مساله چندان اهمیت نداشت. ما با آژاکس بازی داشتیم. حکیم هم نمایش خوبی داشت و بدون شک در جام جهانی یکی از اشخاص مهم مراکش به حساب می آید.

اول شدنم در نظرسنجی وظیفه ام را سنگین تر می کند, به کاوه و کریم افتخار کردم/

همزمان با درخشش خیره کننده تو، کریم انصاری فرد و کاوه رضایی هم در یونان و بلژیک فوق العاده کار کرده اند. راجع به آنها چه نظری داری؟

برای هر دوی آنها خوشحال هستم. تلاش می کنم بعد از هر بازی با آنها تماس بگیرم و به آنها تبریک بگویم. امیدوارم که بتوانند به این روند ادامه دهند آیا که نمایش خوب آنها باعث می شود تا تیم ملی نیرومند تری داشته باشیم. جالب است بدانید یکی از مدافعین وسط ما به نام استین ویتنز اهل بلژیک است و به من می گفت که فوروارد ایرانی شارلروا اسمش در بلژیک خیلی پیچیده و درخشش خاصی داشته هست. به او گفتم مطمئن باش که از کاوه زیاد خواهد شنید. همچنین پانتالیس دیگر مدافع وسط ما اهل یونان است و او هم به تمجید از کریم پرداخت و گفت که او آقای گل یونان هست. من با شنیدن این چیزها خیلی افتخار کردم.

از طرفی رضا قوچان نژاد و رامین رضاییان روزهای مشکل را پشت سر می گذارند. اتفاقا دیدیم که تو در صفحه اینستاگرامت او را دلداری دادی…

صد در صد این وظیفه من بود که چنین کاری انجام دهم. من در جریان کار رضا هستم و بازی های او را می بینم. دو علت عمده راجع به افت این روزهای رضا وجود دارد. یکی اینکه دو دو بازیکن کناری رضا که فصل گذشته به او کمک می کردند از هیرنفین جدا شده است اند و دو بازیکن جوان جای آنها را گرفته اند و همچنین رضا در این فصل بسیار بدشانس بوده هست. مطمئن باشید اگر این بدشانسی نبود نمی گویم به اندازه فصل قبل، ولی می توانست گل های به مراتب بیشتری را بزند. رضا به زودی پدر می شود و امیدوارم به یمن این اتفاق شیرین، روزهای خوبش هر چه سریعتر فرا برسد. راجع به رامین هم باید بگویم که بعد از آن مسابقه با او صحبت کردم. ما باید به هم کمک کنیم و خود را از لحاظ معنوی و روانی آماده جام جهانی کنیم.

عملکرد خوبت در این فصل باعث شد تا شایعه علاقه ناپولی به تو به وجود بیاید. به خودی خود این اتفاق می تواند بسیار روحیه دهنده باشد.

کاکلا درست هست. این نشان می دهد من مسیرم را درست در پیش گرفته ام. هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است و من تمام تمرکزم روی آلکمار هست. در این فصل خیلی خوب بوده ایم و راه طولانی در پیش داریم. من نشانه های بززگی را در سرم می پرورانم.

در جام حذفی هم بازی مهمی داشتید و به مشکل به پیروزی رسیدید. جام شگفتی ها که در همه جای دنیا ممکن است یک تیم بزرگ در آن از بین بردن شوند ولی گل تو مانع از این اتفاق شد. اتفاقی که جهت پرسپولیس هم رخ داد.

شنیدم که متاسفانه پرسپولیس از جام حذفی کنار رفت. قشنگی فوتبال به همین هست. ما هم بازی حساسی پیش رو داشتیم. با تیم صدرنشین ژوپیلر لیگ یعنی فورتونا سیتا بازی داشتیم. بازی در منزل آنها بود و کار دشواری پیش رو داشتیم و خدا را شکر که مثمر ثمر بودم و گل زدم.

به عنوان پرسش آخر که شاید تکراری هم باشد. همه دلواپس آماده سازی تیم ملی در راه جام جهانی هستند. در این باره چه نظری داری؟

صد در صد بعد از آن قرعه کشی مشخص شد که ما کار دشواری داریم و جهت موفقیت باید با تمام قوا آماده شویم. الان وقت این نیست که بگوییم شرایط موجود نیست و وقت نداریم. باید حمایت ها ادامه داشته باشد. کادر فنی تیم ملی تمام تلاش خود را می کند. باید طوری به جام جهانی قدم بگذاریم که جلوی تیمهای بزرگ سورپرایز نشویم.

واژه های کلیدی: آژاکس | ایران | نمایش | ایرانی | فوتبال | مسابقه | فوتبالیست | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اول شدنم در نظرسنجی وظیفه ام را سنگین تر می کند, به کاوه و کریم افتخار کردم/

اول شدنم در نظرسنجی وظیفه ام را سنگین تر می کند, به کاوه و کریم افتخار کردم/

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog