شبرس ورود به سیستم ماشین راننده انتظامی

شبرس ورود به سیستم: ماشین راننده انتظامی قاچاقچیان دستگیری شیشه مرفین نیروی انتظامی

گت بلاگز اخبار حوادث جزئیات تازه از پرونده 5 سارق و قاتل طلافروش یاسوجی

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سارقان طلافروشی یاسوج که با لباس مبدل و چادر خانمانه اقدام به دزدی طلافروشی و قتل طلافروش یاسوجی کردند، دستگیر ش

جزئیات تازه از پرونده 5 سارق و قاتل طلافروش یاسوجی

جزئیات تازه از پرونده 5 سارق و قاتل طلافروش یاسوجی

عبارات مهم : پرونده

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سارقان طلافروشی یاسوج که با لباس مبدل و چادر خانمانه اقدام به دزدی طلافروشی و قتل طلافروش یاسوجی کردند، دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مزارعی در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت هفته قوه قضائیه در خصوص آخرین خبرها از دستگیری سارقان و قاتل طلافروشی باسوج افزود: از عملکرد خوب نیروی انتظامی و دادستانی مرکز استان در زمینه دستگیری سارقان طلافروشی یاسوج تقدیر می کنم. سارقان طلافروشی یاسوج که با لباس مبدل و چادر خانمانه اقدام به دزدی طلافروشی و قتل طلافروش یاسوجی کردند، دستگیر شدند و در آینده نزدیک به سزای عمل ارزش خواهند رسید.

جزئیات تازه از پرونده 5 سارق و قاتل طلافروش یاسوجی

وی خاطرنشان کرد: با وجودی که سارقان تمام روزنه ها را بسته بودند ولی دستگاه قضایی و ضابطان قضایی با تلاش سربازان گمنان امام زمان(عج)، پلیس اطلاعات و آگاهی نیروی انتظامی و دادستان مرکز استان این سارقان را دستگیر کردند که در این زمینه تقدیر می کنم.

وی تصریح کرد: در این رابطه 5 نفر دستگیر شدند که سه نفر از آن ها عنصرهای مهم دزدی و قتل طلافروش یاسوجی بودند و مابقی مالخر بودند البته شاید این پرونده متهمان دیگری نیز داشته باشد.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سارقان طلافروشی یاسوج که با لباس مبدل و چادر خانمانه اقدام به دزدی طلافروشی و قتل طلافروش یاسوجی کردند، دستگیر ش

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: سارقان و قاتلان طلافروش یاسوجی دارای سابقه چنین دزدی هایی در استان هایی همچون اصفهان و فارس بوده اند.

وی در خصوص علت و انگیزه این مساله بیان کرد: این دزدی تنها با انگیزه و قصد دزدی بوده و اختلافات قبلی و عنوان اخلاقی در بین نبوده است.

وی ایجاد مدیریت پیگیری پرونده های مهم را گامی اساسی و مؤثر در سرعت عمل و پیگیری و پیگیری پرونده ها تا حصول نتیجه دراین زمینه برشمرد و افزود: به همین جهت شناسایی و دستگیری سارقین طلافروشی گچساران و یاسوج که با لطف خدا و دعای خیر مردم همراه بود صورت گرفت و مورد نیاز است از دادستان های عمومی و انقلاب شهرستان های بویراحمد وگچساران و همه نیروهای قضایی، امنیتی و انتظامی تقدیر کنم.

جزئیات تازه از پرونده 5 سارق و قاتل طلافروش یاسوجی

مزارعی با بیان این که «هم اکنون هیچگونه پرونده ثبت نشده ای در دادسرا، کلانتری ها و پاسگاه ها وجود ندارد»، عنوان کرد: در سال 1396 تعداد 177 هزار و 755 فقره پرونده به محاکم قضایی استان و شوراهای حل اختلاف وارد شده است و در همین مدت تعداد 169 هزار پرونده مختومه شده است است .

وی با اشاره به دادرسی الکترونیک تصریح کرد: قوه قضائیه در بین قوای سه گانه در حوزه استفاده از ظرفیت مکانیزه و الکترونیک به جهت دادرسی الکترونیک از سایرین جلوتر بوده و در استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به محرومیت و نبود زیرساخت های مخابراتی علیرغم نبود همه امکانات در رتبه ی دوم کشور قرار داریم .

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سارقان طلافروشی یاسوج که با لباس مبدل و چادر خانمانه اقدام به دزدی طلافروشی و قتل طلافروش یاسوجی کردند، دستگیر ش

وی در خصوص بهره مندی از مزایای استفاده از سامانه ابلاغ الکترونیک نیز گفت: از مزایای این سامانه کوتاه شدن فرآیند ابلاغ اوراق قضایی به طرفین پرونده و این است که اطلاعات پرونده به وسیله افراد غیر رؤیت نمی شود. در همه حوزه های قضایی به جز 2 حوزه فیبر نوری وجود دارد و هم اکنون 80 درصد از کارهای قضایی به صورت الکترونیک انجام می شود .

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اوضاع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اوضاع منابع خدادادی در استان باعث شده است تا سود جویان اقدام به تصرف غیر قانونیجنگل، مرتع و حتی رودخانه ها کنند ولی در سال گذشته با اقدام دستگاه های مسئول و حمایت های دادگستری استان، 1000 هکتار از عرصه هایی که تصرف شده است بود به بیت المال برگشت و قریب به 20 تا 30 هکتار از عرصه هایی که در آن نهال غرس شده است بود، نهال ها قلع و قمع و برطرف تصرف شدند.

جزئیات تازه از پرونده 5 سارق و قاتل طلافروش یاسوجی

مزارعی اظهارکرد: دستگاه قضایی در کنار برخورد شدید با جرائم خشن، معاونت حقوق شهروندی را نیز راه اندازی کرده که بازرسی های و نظارت هایی در این زمینه صورت می گیرد.

وی تاکید کرد: ما به سارقان، راهزنان و کسانی که به حریم، امنیت و ناموس مردم تجاوز کنند رحم نخواهیم کرد و مردم نباید احساس نا امنی کنند. اجازه بهم زدن آرامش روانی جامعه را به کسی نمی دهیم و دستگاه قضایی به شدت با این مساله برخورد خواهد کرد.

وی همچنین با اشاره به سوء استفاده سلطنت طلبان از سخنان وی در سی سخت در خصوص قربانیان سانحه هواپیما تهران- یاسوج بیان کرد: فایل صوتی آن صحبت موجود است که من در آن جا گفته ام این که بگوییم اتفاقی افتاده و مشیت الهی بوده را نمی پذیریم؛ بنابراین باید فرودگاه مقصد و مبدا و بین راه پاسخگو باشند ولی ضد انقلاب با تحریف گفته های موجود من، این گونه وانمود کرده که کشته شدن جانباختگان سقوط، تقدیر الهی بوده در حالی که من چنین حرفی نزده ام.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: با 131 قاضی و 600 کارمند دستگاه قضایی در سطح این استان هنوز هم کمبود نیرو و قاضی داریم. تعدادی کار چاق کن و اسطه ها به وسیله واحد حفاظت دادگستری در دادگاه های استان شناسایی، دستگیر و گرفتار قانون شدند و هم اکنون در زندان به سر می برند.

واژه های کلیدی: پرونده | یاسوجی | دادگستری | دستگاه قضایی | رئیس کل دادگستری | کهگیلویه و بویراحمد | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog