شبرس ورود به سیستم ماشین راننده انتظامی

شبرس ورود به سیستم: ماشین راننده انتظامی قاچاقچیان دستگیری شیشه مرفین نیروی انتظامی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی چین با پمپ کردن پول زیاد به اقتصاد سرمایه‌گذاران را آرام می‌کند

چین جهت اصلاح حال‌ و هوای بازار، همچنان مقادیر زیادی پول نقد را به سیستم مالی خود پمپاژ کرده و روی لبه باریکی بین محدود کردن بدهی و اداره آرام همه امور، حرکت می

چین با پمپ کردن پول زیاد به اقتصاد سرمایه‌گذاران را آرام می‌کند

چین با پمپ کردن پول زیاد به اقتصاد سرمایه گذاران را آرام می کند

عبارات مهم : بازار

چین جهت اصلاح حال و هوای بازار، همچنان مقادیر زیادی پول نقد را به سیستم مالی خود پمپاژ کرده و روی لبه باریکی بین محدود کردن بدهی و اداره آرام همه امور، حرکت می کند.

به گزارش مهر به نقل از سی ان بی سی، چین جهت اصلاح حال و هوای بازار خود، همچنان مقادیر زیادی پول نقد را به سیستم مالی خود پمپاژ می کند؛ گویا دومین اقتصاد بزرگ دنیا، روی لبه باریکی بین محدود کردن بدهی و اداره آرام همه امور، حرکت را شروع کرده است.

چین با پمپ کردن پول زیاد به اقتصاد سرمایه‌گذاران را آرام می‌کند

هفته گذشته بانک خلق چین، پول نقدی به ارزش ۸۱۰ میلیارد یوآن (معادل ۱۲۲.۴ میلیارد دلار آمریکا) را در عملیات مدیریت نقدینگی خود، ظرف ۵ روز متوالی به بازار تزریق کرد. به گفته متخصصان، این فعالیت ها که بزرگترین زیاد کردن خالص هفتگی خود از ژانویه تا کنون را شاهد بودند، بخشی از تصویر العمل پکن به زیاد کردن رکوردی سود اوراق خزانه داری ۱۰ ساله این کشور بود.

کن چئونگ، استراتژیست تبادلات خارجی در بانک میزوهو، که بر ارز چین و سیاست گذاری های پولی تمرکز دارد، گفت: زیاد کردن سود اوراق خزانه داری دولت چین، سیاست گذاران را عصبی کرده هست، بنابراین جهت جلوگیری از زیاد کردن زیاد این سود، آنها به سیستم نقدینگی تزریق کرده اند تا حال و هوای بازار را بهتر کنند.

چین جهت اصلاح حال‌ و هوای بازار، همچنان مقادیر زیادی پول نقد را به سیستم مالی خود پمپاژ کرده و روی لبه باریکی بین محدود کردن بدهی و اداره آرام همه امور، حرکت می

تحلیل گر نورما، هفته گذشته در یادداشتی گفت که سمت سوی سود اوراق خزانه داری تحت تاثیر وحشت از محدودیت های قانونی وضع شده است به وسیله پکن، شکل گرفته هست. سود اوراق که در جهت معکوس قیمت ها حرکت می کند، جهت مدت کوتاهی در چین به ۴ درصد رسید که بیشترین مقدار آن در ۳ سال گذشته است.

افزایش سود اوراق خزانه داری دولتی که یک بنچ مارک مالی هست، می تواند اقتصاد را با ترساندن اوج رفتن هزینه وام گیری مواجه کند و به طور بالقوه ای اوضاع بدهی این کشور را بدتر کند.

واژه های کلیدی: بازار | سیاست | سیستم | اقتصاد | مدیریت نقدینگی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog